• Detail firmy

DOZEPRA, s. r. o.

Základní popis

Pořádání výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy.

Adresa

Chrášťany 6
252 19 Chrášťany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28207556
DIČ:  CZ28207556

Výrobky, činnosti

Pořádání výstav, veletrhů, přehlídek

Kontaktní údaje

E-mail: emerik@email.cz

Kontaktní osoba

Sandor Korel

Mobil: +420 770 642 514
E-mail: emerik@email.cz

Byylo Frants - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.

Restaurant - Oldies music club FIČÁK

Provozujeme Oldie´s music club. Pořádáme swingové večery, hrajeme hity osmdesátých let. Můžete využít i služeb našeho restauračního zařízení - v nabídce máme chuťovky k pivu, burgery, steaky i dezerty nebo zmrzlinové poháry.