• Detail firmy

Dozasuvky.cz s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá již od roku 2010 internetovým prodejem elektroniky a příslušenství. V našem sortimentu naleznete černou a bílou elektroniku, příslušenství, základní sortiment kuchyňského náčiní a bazarového zboží.

Adresa

Mikovcova 476/10
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24742163
DIČ:  CZ24742163
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Internetový prodej domácí elektroniky

Internetový prodej elektroniky a bílého zboží včetně montáže, instalace i dopravy spotřebičů a dalších produktů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 802 223
E-mail: info@dozasuvky.cz
WWW: www.dozasuvky.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Perger

Další firmy v oboru

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.

CHI Beauty s.r.o.

Dodáváme profesionální vlasovou kosmetiku. V našem sortimentu naleznete přípravky pro vlasovou regeneraci, stylingové vlasové přípravky, vlasovou kosmetiku s arganovým olejem, keratinem, hedvábím apod. Nabízíme vlasovou kosmetiku pro objem vlasů i pro barvené vlasy.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.