• Detail firmy

Dovimex s.r.o.

Základní popis

Prodej LED svítidel, projekční a poradenská činonst v oblasti úsporného osvětlení. Nabízíme celý sortiment LED a indukčních průmyslových svítidel.

Adresa

Horní Lideč 207
756 12 Horní Lideč

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26877619
DIČ:  CZ26877619
Rok založení:  2005
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Průmyslová a komerční LED svítidla

Nabízíme profesionální průmyslové LED a indukční svítidla vyráběny přímo na míru ze značkových komponentů renomovaných světových výrobců jako CREE, Philips, Bridgelux, LVD. Na základe projektu osvětlení nabízime více variant k výběru svítidel.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 561 728
E-mail: office@dovimex.cz
WWW: www.led-a.cz
WWW: www.dovimex.cz

Kontaktní osoba

Daniel Dovičin - Jednatel

Mobil: +421 907 261 790
E-mail: office@dovimex.cz
Další firmy v oboru

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.