• Detail firmy

DOVAST s.r.o

Základní popis

Výroba hotových chlazených, sterilovaných a mražených jídel s dlouhodobou trvanlivostí Výroba masových konzerv DE-LUX pro stravování na cestách a v terénu. Venkovní cateringové akce ( při outdoorových aktivitách ) svatby, rauty

Adresa

Štrossova 239
530 03 Bílé Předměstí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28800940

Výrobky, činnosti

Masové konzervy

Kontaktní údaje

E-mail: marketing@chlazenajidla.cz
E-mail: drtam@seznam.cz
E-mail: info@chlazenajidla.cz

Kontaktní osoba

Hynek Dosoudil

Mobil: +420 775 709 027

Libor Vaněk - Jednatel

Marek Drtina

Mobil: +420 775 050 689
Další firmy v oboru

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

Na Mlejnici s.r.o.

Zajistíme cateringový servis pro Vaš ples, bál a nebo hudební akci. Zajišťujeme také catering na oslavy výročí a jubilea, školení, semináře, workshopy a další akce.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.