• Detail firmy

DOVAST s.r.o

Základní popis

Výroba hotových chlazených, sterilovaných a mražených jídel s dlouhodobou trvanlivostí Výroba masových konzerv DE-LUX pro stravování na cestách a v terénu. Venkovní cateringové akce ( při outdoorových aktivitách ) svatby, rauty

Adresa

Štrossova 239
530 03 Bílé Předměstí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28800940

Výrobky, činnosti

Masové konzervy

Kontaktní údaje

E-mail: marketing@chlazenajidla.cz
E-mail: drtam@seznam.cz
E-mail: info@chlazenajidla.cz

Kontaktní osoba

Hynek Dosoudil

Mobil: +420 775 709 027

Libor Vaněk - Jednatel

Marek Drtina

Mobil: +420 775 050 689

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MASO VELEŇ s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem vysoce kvalitního chlazeného masa. Na územní hlavního města Prahy a Středočeského kraje zajišťujeme také rozvoz chlazeného masa ve vozech s hygienickými chladícími boxy. V naší nabídce naleznete kuřecí, krůtí, hovězí, vepřové maso, chlazené i mražené kachny, kuřecí droby, uzeniny, ryby, uzené makrely, sýry a mnoho dalšího. Maso dodáváme jen od prověřených producentů.

Libor Demeter

Nabízíme služby v oblasti cateringu. Zajišťujeme pořádání různých oslav, sportovních mítinků. Pořádáme grilování nebo dodáme čerstvé uzené potraviny. Poskytujeme somelierské služby.

NAMA spol. s r. o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem tradičních ovocných a zeleninových výrobků z Makedonie. Nabízíme balkánské potraviny, ovocné zavařeniny, sterilovanou zeleninu a zeleninové pomazánky. Jsme dovozcem a distributorem potravin a specialit.