• Detail firmy

DoubleFil s.r.o.

Základní popis

Nabízíme prodej, výstavbu, rekonstrukci, vybavení bytů. Široká nabídka půdních bytů v Praze a okolí. Komplexní finanční a právní služby.

Adresa

Mezi Školami 2479/19
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27183556
DIČ:  CZ27183556

Výrobky, činnosti

Realitní kancelář

Kontaktní údaje

E-mail: info@realpartners.cz
WWW: www.realpartners.cz

Kontaktní osoba

Ing. Srdjan Filipovič - Jednatel

Mobil: +420 602 651 471
E-mail: filipovic@realpartners.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.