• Detail firmy

DOUBEK LUDĚK

Základní popis

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v oblasti města Jihlava? Chcete opravit karoserii? Volejte na náš nonstop telefon +420739213416. Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Autoservis AUTOSERVIS DOUBEK LUDĚK. Autoservis AUTOSERVIS DOUBEK LUDĚK si poradí s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté a snadno vymění brzdy, výfuk, tlumiče, světla, autobaterii nebo autoskla. Opravujeme motory, převodovky a startéry. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám!Provozujeme autoservis i pneuservis. Opravy aut nás baví a zvládneme každou opravu. Kontaktujte nás na telefonu +420739213416 anebo se přijeďte osobně podívat na náš autoservis na adresu Havlíčkova 5647/117, 58601 Jihlava.

Adresa

Kosovská 4027/12
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13406957

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 331 584
Mobil: +420 604 260 495

Kontaktní osoba

Luděk Doubek - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.

VIPSTAVBY s.r.o.

Naše společnost nabízí kompletních dodávky staveb dle těch nejnáročnějších požadavků zákazníků. Realizujeme kompletní stavby na klíč, zateplení objektů včetně střech, práce se sádrokartonem. Jsme autorizovanými prodejci Kanadských dřevodomů pro kraj Vysočina.

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.