• Detail firmy

DOTOS s.r.o.

Základní popis

Vývoz odpadních vod, žump, septiků (vyjma nebezpečných odpadů). Přeprava dodávkovým automobilem Citroen Jumper. Dlouhodobé zkušenosti a praxe v oboru. Vnitrostátní i mezinárodní doprava.

Adresa

Ledce 110
330 14 Ledce

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27968570
DIČ:  CZ27968570
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vývoz odpadních vod, žump, septiků.

Kontaktní údaje

E-mail: dottom@seznam.cz
WWW: www.vyvoz-zump-autodoprava.cz/

Kontaktní osoba

Tomáš Tomeš - Jednatel

Mobil: +420 603 584 753
E-mail: dottom@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.

SEKO BUS PLZEŇ s.r.o.

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní zájezdovou dopravu. Zajistíme autobusovou dopravu pro cestovní kanceláře a jiné organizace. Nabízíme rovněž nákladní dopravu a přepravu zaměstnanců.

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.