• Detail firmy

DOSTA Tábor s.r.o.

Základní popis

výstavba a rekonstrukce-železnice,nástupiště,mosty,silnicev, opěrné betonové a gabionové zdi dláždění a obklady z přírodního kamene odvodňovací systémy

Adresa

Blanická 1419
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62497758

Výrobky, činnosti

Železnice,nástupiště

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 282 610
E-mail: dostatabor@dostatabor.cz
WWW: www.dostatabor.cz

Kontaktní osoba

Marek Dvořák - Jednatel

Mobil: +420 777 712 602

Dvořák Jaroslav - Jednatel

Mobil: +420 777 712 603

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HM-METAL s.r.o.

Specializujeme se na zpracování plechů a profilů. Provádíme pálení laserem, ohraňování, broušení, vrtání, svařování, ohýbání trubek apod. Zajišťujeme výrobu ve vysoké kvalitě za příznivé ceny. Realizované zakázky a strojový park, kterým disponujeme naleznete na stránkách firmy. Neváhejte nás kontaktovat!

RENOVACE DVEŘÍ - Karel Kozibratka

Nabízíme komplexní služby ve vylepšení Vašich domácností. Renovujeme dveře, zárubně, kuchyně, schodiště i skříně, které Vám na míru můžeme také vyrobit. Mezi nabízené služby patří také práce "hodinového manžela", kdy pomáháme s drobnými opravami u Vás doma.

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.