• Detail firmy

Dos Mundos s.r.o.

Základní popis

Česká výběrová pražírna kávy. Prodáváme čerstvou kávu, upraženou přesně na míru vašemu šálku. e-shop - káva - ruční mlýnky - příslušenství

Adresa

Korunní 968/31
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02159287
  • Služby

Výrobky, činnosti

Káva, kávovary

Kontaktní údaje

Telefon: +420 731 421 002
E-mail: lukas@dos-mundos.cz
E-mail: kava@dos-mundos.cz
WWW: www.dos-mundos.cz

Kontaktní osoba

LUKÁŠ ZUGAR - Jednatel

Mobil: +420 731 421 002

ADÉLA MACHOVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.