• Detail firmy

DOREST, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme cateringové služby. Zajišťujeme rozvoz jídla.

Adresa

Průmyslová 2238/11
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25592785

Výrobky, činnosti

Nabízíme cateringové služby

Kontaktní údaje

Telefon: 972 634 404
E-mail: info@dorest.eu
WWW: www.dorest.eu

Kontaktní osoba

Ing. Lubomír Konecký - Jednatel

Mobil: 603 885 552

Antonín Polický - Jednatel

Jaroslav Klouda - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

BARUNKA DELI s.r.o.

Speciality studené kuchyně - obložené mísy, chlebíčky, bagetky, jednohubky, saláty apod. Zajišťujeme občerstvení na večírky, rauty, semináře, porady či různé oslavy. Připravíme Vám chutné a čerstvé lahůdky dle Vašeho přání. Objednávat můžete on-line, po dohodě Vám zboží přivezeme nebo si jej můžete vyzvednout v naší provozovně, která se nachází v Brně - Běhounská 20. Stačí si vybrat.

LAHŮDKY BRNO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej zboží delikatesního zaměření. Naše zboží je čerstvé a vybírat můžete z chlebíčků, obložených mís, salátů, zákusků a jiných lahůdek, které můžete využít jako pohoštění pro hosty, různé firemní večírky a akce, svatby a jiné významné životní události. Nabízíme rozvoz lahůdek po Brně a okolí. Při objednávce nad 1000 Kč je rozvoz po Brně ZDARMA.