• Detail firmy

DORANT s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme lahůdky, zajišťujeme cateringové služby a rauty. Nabízíme chlebíčky, saláty, chuťovky, bagety a další. Uzenářské výrobky: párky,

Adresa

Všebořická 603/46
400 01 Bukov

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28732359

Výrobky, činnosti

cateringové služby a rauty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 472 742 723
WWW: www.vyrobalahudek.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PETITA spol. s r.o.

Naše společnost zajišťuje přípravu a rozvoz jídel. Pro zákazníky nabízíme služby veřejné jídelny v Teplicích, ul. Kollárova 11, v budově Báňských projektů a ČSOB, a to ve všední dny od 11.00 - 13.00 hod. Za příplatek si můžete v rámci rozvozu objednat navíc zeleninové saláty, moučníky či dvojitou gramáž masa. Nabídku a ceník naleznete na našich www. Poskytujeme rovněž kompletní cateringový servis.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

Radek Pechač - Catering

Zabýváme se kompletním zajištěním cateringových služeb na rodinných i firemních akcích, leteckých dnech, dobových a městských slavnostech, menších rautech atd. Pronajímáme stánky s občerstvením, s hotovým jídlem i kebabem. Zařizujeme také zapůjčení pódia s hudebním doprovodem, samozřejmostí je profesionální ozvučení.