• Detail firmy

DOPRONAK s.r.o.

Základní popis

Prodej elektronických cigaret, náplní, příslušenství v našem e-shopu a v kamenném obchodě Roudnici nad Labem, kde si můžete zdarma cigaretu vyzkoušet a ochutnat z široké nabídky náplní.

Adresa

Petra Bezruče 1776
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24315371
DIČ:  CZ24315371

Výrobky, činnosti

Elektronické cigarety.

Kontaktní údaje

E-mail: info@cigarety-el.cz
WWW: www.cigarety-el.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Klíma - Jednatel

Mobil: +420 724 039 892
E-mail: info@cigarety-el.cz
Další firmy v oboru

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.