• Detail firmy

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ TÁBOR, s.r.o.

Základní popis

Prodej a instalace dopravních značek a zařízení. Provádění dopravních služeb, řezání a frézování asfaltu a oprav a demontáží svodidel.

Adresa

Hlinice 81
390 02 Hlinice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26113287
DIČ:  CZ26113287
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dopravní značení Jihočeský kraj, Tábor

Zabýváme se dopravním značením. Dopravní značení realizujeme pro státní organizace, firmy i soukromé subjekty v regionech Tábor, České Budějovice, Jihočeský kraj.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 281 844
Mobil: +420 723 744 409
E-mail: m.breda-dz@volny.cz
WWW: www.volny.cz/m.breda-dz

Kontaktní osoba

Milan Breda - Majitel

Další firmy v oboru

Veronika Klečková

Provádíme zemní, výkopové, bourací a úklidové práce. Zajišťujeme terénní úpravy, odvodňování stavenišť a technické rekultivace.

ZVŠ Stavitelství Třeboň s.r.o

Zajišťujeme stavební práce v Jihočeském kraji. Realizujeme stavby na klíč, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce staveb, zateplování objektů, demolice, vodovody a kanalizace včetně přípojek a mnoho dalšího. Provádíme zemní a výkopové práce, opravujeme chodníky, komunikace. Disponujeme vlastní hutnící technikou, stavební mechanizací a trubkovým i fasádním lešením. Jsme profesionálové v oboru.

CELET s.r.o.

Vyrábíme a stavíme nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Stavby dodáváme v provedení na klíč, k dokončení nebo hrubá stavba. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001 pro dřevostavby. Nabízíme služby architekta a projektanta.