• Detail firmy

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ TÁBOR, s.r.o.

Základní popis

Prodej a instalace dopravních značek a zařízení. Provádění dopravních služeb, řezání a frézování asfaltu a oprav a demontáží svodidel.

Adresa

Hlinice 81
390 02 Hlinice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26113287
DIČ:  CZ26113287
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dopravní značení Jihočeský kraj, Tábor

Zabýváme se dopravním značením. Dopravní značení realizujeme pro státní organizace, firmy i soukromé subjekty v regionech Tábor, České Budějovice, Jihočeský kraj.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 281 844
Mobil: +420 723 744 409
E-mail: m.breda-dz@volny.cz
WWW: www.volny.cz/m.breda-dz

Kontaktní osoba

Milan Breda - Majitel

Další firmy v oboru

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

PANEL SERVIS, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré stavební práce na klíč, výškové práce a opravy panelových domů. Zajišťujeme výstavby, modernizace a rekonstrukce stavebních objektů.

Blahoušek stavební s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Postavíme dům dle Vašich přání a představ, obložíme koupelnu či kuchyň, položíme dlažbu, opravíme fasády, provedeme sádrokartonové práce a mnoho dalších. Na veškeré práce používáme pouze nejkvalitnější dostupný materiál a děláme vše pro spokojenost zákazníka.