• Detail firmy

Dopravni servis Venus

Základní popis

Kvalitní, spolehlivá doprava nákladu do 3,5t. Pravidelné přepravy: Moskva - Balkán. Celní spolupráce a vyřizování s tím souvisejicí. Praxe 10 let. -Naši řidiči vám mohou nabídnout dlouholetou praxi.

Adresa

Husova 928
357 35 Chodov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87543524
  • Služby

Výrobky, činnosti

Spolehlivá doprava

Pravedlené přepravy: Moskva - Balkán. Celní spolupráce.

Kontaktní údaje

E-mail: monikavenus@gmx.de
WWW: www.doprava-osob.webnode.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Šlehofer

Mobil: +420 731 189 070

Monika Venusová

Další firmy v oboru

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.

František Poláček

Zajišťujeme jeřábnické práce, převozy palet a paletového zboží, nákladní autodopravu. Disponujeme valníkem 8t s HR, V3S 8t a Tatrou 20t. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce.

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.