• Detail firmy

Doprava TŽ, a.s.

Základní popis

Prodej umělého hutného a těžkého kameniva.

Adresa

Průmyslová 1008
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25398083
DIČ:  CZ25398083

Výrobky, činnosti

Prodej kamene a drti

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 535 063
WWW: www.dopravatz.trz.cz

Kontaktní osoba

Tomasz Zawada - Člen představenstva

Telefon: +420 558 534 053
E-mail: tomasz.zawada@trz.cz

Ing. Pavlína Demelová - Předseda představenstva

E-mail: pavlina.demelova@trz.cz
Další firmy v oboru

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

Jaroslav Burdych

Věnujeme se výkupu cínu, cínových slitin, stěrů a odkapů. Veškeré slitiny cínu vykupujeme jakožto i další kovy například: železo, litina, měď, mosaz, hliník, bronz, zinek, barevné kovy a další. Po telefonické dohodě nabízíme odvoz a demontáž technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka.