• Detail firmy

DoorHan Europe, s.r.o.

Základní popis

Výroba sekčních garážových a průmyslových vrat, kompletací pro sekční vrata, pohonů pro brány a vrata a technických a požárních dveří.

Adresa

Průmyslová zóna Královský Vrch 2018
432 01 Kadaň

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27305619
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vrata ,brány...

Výroba sekčních garážových a průmyslových vrat, kompletací pro sekční vrata, pohonů pro brány a vrata a technických a požárních dveří.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 344 446
E-mail: europe@doorhan.com
WWW: www.doorhan.com

Kontaktní osoba

Kiselev Michail Anatoljevič - Jednatel

Mobil: +420 607 508 343
Další firmy v oboru

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

Střechy Payerle

Kompletní realizace a rekonstrukce střech. Drobné i větší opravy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken, stavba altánů a pergol.

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.