• Detail firmy

DoorFace s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej vrat skládacích a posuvných. Sekční průmyslová a garážová vrata, protipožární a rychloběžná vrata, těsnící límce, vyrovnávací můstky.

Adresa

Záhřebská 532/10
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27407462
DIČ:  CZ27407462

Výrobky, činnosti

Výroba vrat

DoorFace vyrábí skládací, posuvná, sekční vrata, rychloběžná vrata, protipožární vrata a dveře, vyrovnávací můstky a těsnící límce.

Kontaktní údaje

E-mail: info@doorface.cz
WWW: www.doorface.cz

Kontaktní osoba

Rodolfo Fanchin - Majitel

Další firmy v oboru

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.

Just Doors, s.r.o.

Prodej a montáž garážových a průmyslových sekčních vrat, pohonů a nakládací techniky společnosti DoorHan. Dodáváme nakládací můstky, těsnící límce, mobilní rampy a další nakládací techniku.