• Detail firmy

DONGWON CZ, s.r.o.

Základní popis

Společnost se řadí mezi dodavatele komponentů pro automobilový průmysl, společnosti HYUNDAI a KIA. Výroba ostatních kovodělných výrobků, povrchová úprava a zušlechťování kovů, obrábění, výroba motorových vozidel (kromě motocyklů) a jejich motorů.

Adresa

Konská 745
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27799492
DIČ:  CZ27799492
Rok založení:  2007
Počet zaměstnanců:  400
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Činnost

- povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů, výroba motorových a přípojných vozidel.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 177 228
E-mail: kariera@dwmic.eu

Kontaktní osoba

Eun Woo Lee - Jednatel

Sungyong Park - Jednatel

Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.