• Detail firmy

DONEMI KARBON s.r.o.

Základní popis

Prodej uhlíkových kartáčů pro průmysl, dopravu, domácí spotřebiče a ruční nářadí. Nabídka uhlografitových polotovarů a brzdových obložení.

Adresa

Máchova 1001
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25372572
DIČ:  CZ25372572

Výrobky, činnosti

Prodej uhlíkových kartáčů pro průmysl

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 622 702
E-mail: donemi.karbon@seznam.cz
WWW: www.donemikarbon.cz

Kontaktní osoba

Beata Vavrečková - Jednatel

Další firmy v oboru

eD´ system Czech, a.s.

Zabýváme se distribucí výpočetní, digitální, mobilní techniky. Nabízíme hardware a software od různých firem a výrobců. Veškerý nabízený sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.