• Detail firmy

DONASY, s.r.o.

Základní popis

Realizace projektů pro optimalizaci nákupních nákladů pro firmy. Veřejné zakázky a e-aukce na dodavatele pro energie, potraviny, služby a investice. Pořádání kurzů zaměřených na trénování paměti a rozvoj mentálních schopností.

Adresa

Chopinova 13
623 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25929496
DIČ:  CZ25929496
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

On-line výběrová řízení na energie, potraviny...

E-aukce pro komerční sféru i pro veřejné zadavatele "na klíč". Jsme první, kdo realizoval úspěšnou e-aukci na elektřinu v ČR v roce 2005.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 730 976
Mobil: +420 602 367 076
E-mail: dohnal@donasy.cz
E-mail: mdohnalova@donasy.cz
WWW: www.donasy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zbyněk Dohnal - Jednatel

Mgr. Miroslava Dohnalová

Další firmy v oboru

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.