• Detail firmy

DOMOV Gold Power, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem, poradenstvím a instalacemi fotovoltaických systémů pro výrobu elektřiny. Dodáváme technologie Würth Solar a Heckert Solar.

Adresa

Dřevná 380/6
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28505727

Výrobky, činnosti

Zabýváme se prodejem fotovoltaických systémů

Zabýváme se prodejem, poradenstvím a instalacemi fotovoltaických systémů pro výrobu elektřiny. Dodáváme technologie Würth Solar a Heckert Solar.

Kontaktní údaje

E-mail: info@domovgp.cz
WWW: www.domovgp.cz

Kontaktní osoba

Vítězslav Ing. Stejskal - Jednatel

Mobil: 606 725 570

Marie Funke - Jednatel

E-mail: 724551090
Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

PROJEKTIVA CZ s.r.o.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace vytápění a větrání zejména pro pasivní rodinné domy. Zajišťujeme vydání průkazyů energetické náročnosti budov a výpočet tepelných ztrát.