• Detail firmy

DOMINOTRANS OPAVA s.r.o.

Základní popis

Dopravní značení a údržba komunikací včetně úprav zeleně v jejich okolí patří k našim hlavním činnostem.

Adresa

Hlavní 88/129
747 06 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28647793

Výrobky, činnosti

Dopravní značení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 734 353
E-mail: info@dominotrans.cz
WWW: www.dominotrans.cz

Kontaktní osoba

Pavel Hrabec - Jednatel

Mobil: +420 724 969 696

Pavel Hrabec - Jednatel

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

VYKY-DZ s.r.o.

Zajišťujeme pronájem dočasného dopravního značení po celé ČR, po Praze nabízíme dopravu ZDARMA. Dočasné dopravní značení nabízíme pro komunikace, průmyslové areály, obchodní zóny apod. V nabídce naleznete dočasné dopravní značení, svislé dopravní značení, vodorovné dopravní značení a příslušenství. Poskytujeme rovněž pronájem semaforů a mobilních zábran.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.