Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
DOMINO - promont, spol. s r.o.

Výrobky, činnosti

Stavební práce na klíč Praha
Realizujeme stavební práce na klíč, kompletní rekonstrukce či výstavby domů. Stavební práce na klíč zahrnují zemní práce, hrubou stavbu, tesařské a klempířské práce, zámečnické konstrukce, sádrokartony, elektro práce, montáž oken a dokončovací práce.

Novostavby na klíč Praha
Zaměřujeme se na novostavby na klíč kompletně od základní desky až po předání kompletní stavby. Pro novostavby na klíč používáme vysoce kvalitní dodavatelé stavebních materiálů českých i zahraničních značek.

Kontaktní zateplení fasády
Zabezpečujeme kontaktní zateplení fasády s minerálním nebo polystyrénovým izolantem. Kontaktní zateplení fasády provádíme včetně realizace finální strukturalizované omítky.

Rekonstrukce staveb Praha
Specializujeme se na rekonstrukce staveb. Rekonstrukce staveb provádíme dle Vašich požadavků, zajišťujeme kompletní stavební práce.

Rekonstrukce plochých a šikmých střech Praha
Zajišťujeme rekonstrukce plochých a šikmých střech včetně veškerých oprav. V rámci rekonstrukce plochých a šikmých střech rovněž realizujeme opravy a čištění žlabů, opravy komínů, fasád, omítek apod.

Rekonstrukce historických objektů Praha
Věnujeme se rekonstrukci historických objektů a restaurování dřevěných části mobiliáře. Při rekonstrukci historických objektů se zaměřujeme zejména na výměnu střešní krytiny, opravy fasád, nátěry vápennými barvami, repasováním parket aj.

Stavebnicový systém dřevostavby
Dodáváme stavebnicový systém dřevostavby LEGOPAN. Stavebnicový systém dřevostavby je vhodný pro výstavbu rodinných domů, rekreačních objektů, hotelů, škol, výrobních hal apod.

Půdní vestavby Praha
Specializujeme se na půdní vestavby od návrhu hrubé stavby, realizace až po veškeré dokončovací práce. V rámci půdní vestavby rekonstruujeme střechy a krovy, zabezpečujeme montáž střešních oken, klempířské a zednické práce.

Obvodová zdiva Praha
Zajišťujeme a realizujeme obvodová zdiva u novostaveb. Obvodová zdiva jsou tvořena z keramických tvárnic. Našimi dodavateli jsou výrobci Porotherm, Heluz, Ytong.

Vybudování přípojek Praha
Zaměřujeme se na vybudování přípojek pro vodu, kanalizaci, elektro a plyn. Vybudování přípojek na inženýrské sítě zajistíme dle projektové dokumentace.

Zpět na www.abc.cz