• Detail firmy

Dominik Wannemacher

Základní popis

Oddlužení - osobní bankrot, realitní služby, úvěry, hypotéky.

Adresa

Újezd Svatého Kříže 108
345 25 Újezd Svatého Kříže

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03917487

Výrobky, činnosti

Oddlužení, reality, úvěry

Naším posláním je poskytovat profesionální a kompletní servis v oblastech související s realitami, úvěry, pohledávkami a oddlužením. Chceme prostřednictvím naších služeb a produktů a naším osobním přístupem ke klientům zvýšit úroveň služeb.

Kontaktní údaje

E-mail: info@plzenskafinancni.cz
WWW: www.plzenskafinancni.cz

Kontaktní osoba

Dominik Wannemacher - Majitel

Mobil: +420 775 878 971
E-mail: info@plzenskafinancni.cz
Další firmy v oboru

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.