• Detail firmy

Dominik Šanda

Základní popis

Provádění kovářských, zámečnických a restaurátorských prací. Drobná strojní výroba.

Adresa

U potoka 54
675 21 Přibyslavice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72324848

Výrobky, činnosti

Provádění kovářských, zámečnických prací.

Provádění kovářských, zámečnických a restaurátorských prací. Drobná strojní výroba.

Kontaktní údaje

E-mail: sandad@email.cz
WWW: www.kovarstvisanda.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Dominik Šanda - Majitel

Telefon: 603 186 490
E-mail: sandad@email.cz
Další firmy v oboru

Václav Noha - Kovářství

Zajišťujeme kovovýrobu na zakázku. Specializujeme se na umělecké kovářství a ruční rytí kovů, rytí písma a přírodních motivů na nože a dárkové předměty. Vyrábíme raznice a kovářské plastiky. Provádíme zlacení metalem v interiérech a věnujeme se také opravám a údržbě křížů sakrálních staveb, renovacím historických kovových předmětů. Kovářská dílna se nachází v obci Štěměchy v okrese Třebíč.

Design zámečnictví - Musil

Zabýváme se uměleckým zpracováním řetězu. Pomocí článkového řetězu vytváříme unikátní výrobky, které se dají využít, jak v dekorativní podobě, tak v plně účelové. Z řetězu vyrábíme svícny, věšáky, stoly, židle, vinotéky, sochy, umělecké nápisy, ale i exteriérové prvky, jako jsou např. brány, ploty, zábradlí, stojany lamp a mnoho dalšího. Věnujeme se rovněž designovému a atypickému zámečnictví.

Martin Jirků

Zabýváme se zámečnickou a kovářskou výrobou. Vyrábíme ploty, brány, mříže, zábradlí, krbové nářadí, kované bytové doplňky. Zaměřujeme se na umělecké kovářství. Výrobu realizujeme na zakázku - vyrobíme téměř vše, dle Vašich přání a požadavků. Neváhejte se na nás obrátit!