• Detail firmy

Dominik Radina

Základní popis

Kvalitně a výhodně realizujeme zahradnické a úklidové služby v Praze a Středních čechách. Specializujeme se na údržby trávníků, celoroční údržbu a zakládání zahrad! Uklízíme bytové domy, družstva a SVJ.Naše MOTO: Výhodné ceny a nadstandartní přístup!

Adresa

Ke Stadionu 951/36
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87672936

Výrobky, činnosti

Zahradnické a úklidové služby

- specializujeme se na údržby trávníků, celoroční údržbu a zakládání zahrad! Uklízíme bytové domy, družstva a SVJ

Kontaktní údaje

E-mail: info@zau.cz
WWW: www.zau.cz

Kontaktní osoba

Dominik Radina

Mobil: +420 774 804 522
E-mail: info@zau.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.