• Detail firmy

Dominik Dlhoš

Základní popis

Vyrábíme sklolaminátové kompozity, formy, karbonové díly, díly pro automobily, letadla, lodě, průmysl, stavebnictví i živočišní výrobu.

Adresa

Tržiště 282/16
682 01 Vyškov - Předměstí

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26216752
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba sklolaminátových kompozitů

Zabýváme se výrobou sklolaminátových kompozitů. Sklolaminátové kompozity - nabízíme sériovou i zakázkovou výrobu nejen samotných výrobků, ale i forem.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 649 769
E-mail: dominik298@seznam.cz
WWW: www.laminatic.cz
WWW: www.karbon-laminat.ic.cz

Kontaktní osoba

Dominik Dlhoš - Majitel

Další firmy v oboru

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.

BAŽANT STANISLAV - oleje a maziva

Zajišťujeme dodávky průmyslových maziv, olejů, autokosmetiky, autodoplňků a náhradních dílů na auto - moto. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.