• Detail firmy

DOMEG & V s.r.o.

Základní popis

Naše společnost Domeg & V s. r. o. se zabývá pronájmem stavebních strojů s proškolenými posádkami (strojníky) v oblasti výkopových a zemních prací.

Adresa

Pustiměřské Prusy 233
683 21 Pustiměřské Prusy

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27713342

Výrobky, činnosti

pronájmem stavebních strojů

v oblasti výkopových a zemních prací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 353 699
Fax: +420 517 353 699
E-mail: domeg@seznam.cz
WWW: www.domeg.cz

Kontaktní osoba

Ivana Gregušová - Jednatel

Mobil: +420 602 136 370
Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.