• Detail firmy

DOMAX CZ - Ing. Josef Bydlošek

Základní popis

Ing. Josef Bydlošek - Výhradní obchodní zastoupení firmy DOMAX v ČR.

Adresa

Divadelní 29
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11562056
DIČ:  CZ480105457
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Export

Výrobky, činnosti

Kotevní patky pro dřevostavby

Patky sloupků zarážecí, k zabetonování, k montáži na pevný podklad, čtvercového i kruhového průřezu. Patky typu U,L,T,TT, stavitelné. Úchyty houpaček

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 765 229
Mobil: +420 608 000 683
Fax: +420 558 765 229
E-mail: obchod@domax.cz
WWW: www.domax.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Bydlošek - Majitel

Mobil: +420 608 000 683

Ivana Waloszková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.