• Detail firmy

DomaNet s.r.o.

Základní popis

Projekt DomaNET je platforma s nabídkou služeb především pro domácnosti. Nejde pouze o internet, ale kromě výhodných podmínek připojení k síti internet nabízíme také služby telefonní (volba jiného hlasového operátora, VoIP, FAX a další) atd.

Adresa

Ostravská 285
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26797828
DIČ:  CZ26797828

Výrobky, činnosti

Internetové, hlasové a multimediální služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 552 321 234
Fax: +420 558 736 559
E-mail: info@domanet.cz
WWW: www.domanet.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Zlý - Jednatel

Další firmy v oboru

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.