• Detail firmy

DomaNet s.r.o.

Základní popis

Projekt DomaNET je platforma s nabídkou služeb především pro domácnosti. Nejde pouze o internet, ale kromě výhodných podmínek připojení k síti internet nabízíme také služby telefonní (volba jiného hlasového operátora, VoIP, FAX a další) atd.

Adresa

Ostravská 285
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26797828
DIČ:  CZ26797828

Výrobky, činnosti

Internetové, hlasové a multimediální služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 552 321 234
Fax: +420 558 736 559
E-mail: info@domanet.cz
WWW: www.domanet.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Zlý - Jednatel

Další firmy v oboru

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.