• Detail firmy

Dolnex Technologies s.r.o.

Základní popis

Vývoj webových aplikací na míru Poskytování microsite, webů a e-shopů včetně redakčního systému, webhostingových služeb a emailu Správa firemních sítí

Adresa

Pobřežní, 18600
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24238503

Výrobky, činnosti

Vývoj webových aplikací na míru.

Kontaktní osoba

Tomáš Marčík - Jednatel

Mobil: +420 604 861 867
Další firmy v oboru

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.