• Detail firmy

DOKA-IZOL, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme zateplování stropních konstrukcí, šikmých střech, podlah , stěn a dvouplášťových střech materiálem CLIMATIZER PLUS jak v rodiných domcích, chatách, panelácích, bytech, tak i v průmyslových objektech.

Adresa

Pasteurova 8a
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25386204
DIČ:  CZ25386204
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  20
Roční obrat:  10000000

Výrobky, činnosti

Ekologické tepelné a zvukové izolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 154 884
Mobil: +420 608 618 810
E-mail: karel@dokaizol.cz
WWW: www.dokaizol.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Dolák - Jednatel

Další firmy v oboru

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.