• Detail firmy

DOK SpeeD s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti autodopravy,v oblasti zemních prací, likvidace odpadů, lesních prací, štěpkování či drcení dřevní hmoty

Adresa

Prokopova 156/11
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29295092

Výrobky, činnosti

Komplexní služby v oblasti autodopravy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 074 013
E-mail: firma@dokspeed.com
WWW: www.dokspeed.com

Kontaktní osoba

Martin Jansa - Jednatel

Miluše Zajícová

Mobil: +420 601 356 363
E-mail: zajicova@dokspeed.com

Vladimír Zajíc - Majitel

Mobil: +420 602 975 865
Další firmy v oboru

PELMI , spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti mezinárodní nákladní dopravy včetně logistiky a spedice. Zajišťujeme pozemní, leteckou i námořní přepravu. Díky spolupráci s partnerskými agenty po celém světě dokážeme nabídnout efektivní a inovátorská řešení na globálním logistickém trhu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, náš profesionální servis je garancí Vaší spokojenosti.

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

ABIES Vysočina s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vánočních stromků. Naše stromky pěstujeme ve vlastních školkách. Dále spolupracujeme s dodavateli z České republiky a ze zahraničí.