• Detail firmy

Document Services s.r.o.

Základní popis

Odborníci z pražského studia Document Serices uplatňují několikaleté zkušenosti z oboru digitálního tisku. Nabízí možnost tisku barevného i černobílého.Tiskneme vše od vizitek,přes školící materiály a brožury až po plakáty, nově tiskneme i na plátno.

Adresa

V parku 2308/8
148 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24723657
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Digitální tisk

Tiskneme vše od vizitek,přes školící materiály a brožury až po plakáty, nově tiskneme i na plátno.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 658 512
E-mail: print@documentservices.cz
WWW: documentservices.cz

Kontaktní osoba

Jiří Velek - Jednatel

Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ALMA - REKLAMA s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme vypracování grafických návrhů, navržení materiálů, přímou výrobu, dopravu a montáž. Vyrábíme světelnou reklamu, 3D loga, nápisy, orientační systémy, reklamní poutače, plakáty, samolepky a mnoho dalšího dle požadavku klienta.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.