• Detail firmy

DOCEREK s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se zdokonalováním lidské komunikace v širokém spektru profesí. Pořádáme kurzy komunikace pro odborníky i širokou veřejnost.

Adresa

Choceradská 3037/30
141 00 Praha 4 - Záběhlice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28651308

Výrobky, činnosti

Mezilidská komunikace

Jsme společnost, která zdokonaluje mezilidskou komunikaci a to v širokém spektru profesí. Náš individuální přístup je osvědčený a velmi účinný. Ukážeme Vám sílu slova, a čeho všeho jste schopni svým projevem dosáhnout.

Kontaktní údaje

E-mail: braumova@prijdamluv.cz
WWW: prijdamluv.cz

Kontaktní osoba

Přemysl Dostál - Jednatel

Lukáš Pokora - Jednatel

Markéta Prusková - Jednatel

Telefon: +420 736 453 036

Jarmila Dostálová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.