• Detail firmy

Doc. Alexius Appl, akad.sochař

Základní popis

Naše studio řeší design výrobků pro průmysl, design užitkových předmětů, tvorbu autorských sochařských děl a prezentačních modelů. Design projektů provádíme ve formě CAD/CAM 2D a 3D - Inventor Professional a modelově dle povahy zadání.

Adresa

Učitelská 1555/16
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  17015324

Výrobky, činnosti

Naše studio řeší design výrobků pro průmysl

Naše studio řeší design výrobků pro průmysl, design užitkových předmětů, tvorbu autorských sochařských děl a prezentačních modelů. Design projektů pro

Kontaktní osoba

Doc. Alexius Appl, akad.sochař - Majitel

Mobil: +420 286 889 735
Mobil: +420 606 336 768
E-mail: a.appl@appldesign.cz
WWW: www.appldesign.cz
Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

MOTOR, s.r.o.

Studio grafického designu se specializací na tvorbu log a řešení firemní identity. Naším hlavním zaměřením je design - obalový design, výroční zprávy, layout časopisů, lokalizace písem a corporate design. Sídlíme v Praze.