• Detail firmy

Dobré zboží s.r.o.

Základní popis

Prodej ergonomických kancelářských židlí a křesel, zátěžových židlí a sedacího nábytku pro průmysl, non-stop provozy, zdravotnictví i domácnosti.

Adresa

Opavská 298/52
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26877481
DIČ:  CZ26877481

Výrobky, činnosti

On-line prodej kancelářských židlí a křesel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 616 666
E-mail: info@dobrezidle.cz
WWW: www.dobrezidle.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vaľočík - Jednatel

Další firmy v oboru

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.