• Detail firmy

DOBEŠ-STAVBY, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme stavební chemii, střešní okna, izolační materiál a nářadí.

Adresa

Drysice 109
683 21 Drysice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29227682

Výrobky, činnosti

Prodej stavebního materiálu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 342 826
E-mail: stavebniny@jaroslavdobes.cz
WWW: www.dobes-stavby.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Dobeš - Jednatel

Bronislav Dobeš - Jednatel

Mobil: +420 608 483 777

Milena Hodulíková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Jaroslav Dobeš
Cukrovarská 10
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.