• Detail firmy

Dnister Profi, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stavbu domů na klíč a stavební práce na rodinných i panelových domech - zateplování, rekonstrukce podkroví a panelových jader, sádrokartonové práce, strojní omítání, výroba kovaných, kamenných i dřevěných bran a plotů, pokládání zámecké dlažby a laminátových, plovoucích a PVC podlah. Součástí jsou i profesionální dokončovací a začišťovací práce.

Adresa

Habartická 501/46
190 00 Praha 9 - Střížkov

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28477634
DIČ:  CZ28477634
Rok založení:  2007
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Typové domy na klíč

Realizujeme stavbu typových domů na klíč dle individuálních požadavků na zpracování projektu. Při provedení staveb typových domů na klíč zajišťujeme kompletní vypracování stavební a projektové dokumentace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 252 222
E-mail: dnister@seznam.cz
WWW: www.dnister.cz

Kontaktní osoba

VOLODYMYR GRYTSYK - Jednatel

Mobil: +420 773 252 222

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Kapitán Praha s.r.o.

Nabízíme profesionální malířské práce, lakýrnické práce, nátěry fasád, nástřiky Variopaint, antické zeminy florentské, benátský štuk, stěrkování stěn a mnoho dalšího.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.