• Detail firmy

Dmytro Fedorovyč Adamenko

Základní popis

Zabýváme se překladatelskou činností a tlumočením z ruského či ukrajinského jazyka. Zajišťujeme reklamní grafiku a webdesign.

Adresa

Saskova 2156/21
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71980491

Výrobky, činnosti

Zabýváme se překladatelskou činností

Kontaktní osoba

Dmytro Fedorovyč Adamenko - Majitel

Mobil: +420 602 817 433
Mobil: 776 383 282
E-mail: adi@adistudio.cz
WWW: www.adistudio.cz
Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.