• Detail firmy

Dmitry Meiner

Základní popis

Již od roku 1998 se významně podílíme převážně na českém a slovenském internetovém trhu, kde nabízíme rozsáhlé portfolio služeb.

Adresa

Pečárková 177/8
104 00 Praha 10 - Pitkovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71492780
DIČ:  CZ8111059935
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Internetové prezentace

Od počátečních grafických návrhů, přes výběr ideálního řešení, tvorbu webu samotného až po jeho následný provoz, doporučenou marketingovou komunikaci, propojení sociálních sítí atd…

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 211 019
E-mail: dmitrij.meiner@wdd.cz
WWW: www.wdd.cz

Kontaktní osoba

Dmitry Meiner - Majitel

Mobil: +420 608 435 364
E-mail: dmitrij.meiner@wdd.cz
Další firmy v oboru

Business Media CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení a automobilismu. U odborných titulů se zaměřuje především na rozšiřování fundovaných a aktuálních informací, které pomáhají profesionálům při každodenní práci.

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.