• Detail firmy

DLP CZECH s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáž ocelových a střešních konstrukcí pro potřeby stavebnictví a realizací všech druhů prací týkající se ocele,hliníku,skla,plastu a dřeva.

Adresa

Zdařilá 817/8
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29135842

Výrobky, činnosti

Výroba a montáž ocelových a střešních konstrukcí.

Výroba a montáž ocelových a střešních konstrukcí pro potřeby stavebnictví a realizací všech druhů prací týkající se ocele,hliníku,skla,plastu a dřeva.

Kontaktní údaje

E-mail: dlp@dlpczech.cz
WWW: www.dlpczech.cz

Kontaktní osoba

VLASTIMIL BARTOŠEK - Jednatel

Mobil: +420 605 774 998
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.