• Detail firmy

Dlaždičské práce Oldřich Balatka

Základní popis

V současné době je firma schopna samostatně jakýchkoliv prací na zhotovení zpevněných ploch, zhotovení dešťových i kanalizačních svodů a odpadů, vybudování základů pod rodinné domy.

Adresa

nám. Svobody 799/8
784 01 Litovel

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62286668

Výrobky, činnosti

Stavebnictví.

V současné době je firma schopna samostatně jakýchkoliv prací na zhotovení zpevněných ploch, zhotovení dešťových i kanalizačních svodů a odpadů...

Kontaktní údaje

Mobil: 606 725 314
E-mail: o.balatka@seznam.cz
WWW: www.dlazdic.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.