• Detail firmy

DL KOVOINVEST CHEB s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se kovovýrobou, zámečnickými pracemi a zpracováním nerezové oceli. Máme zázemí pro seriovou výrobu a zakázkové práce, montáž.

Adresa

Karlova 2472/44
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28005759
DIČ:  CZ28005759
Rok založení:  2008
Počet zaměstnanců:  10
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Výroba ocelových konstrukcí + montáže. Broušení a leštění barevných kovů. Kované plotové díly. Kované branky a brány. Ocelová zábradlí. Ochranné dveřní a okenní mříže. Ocelová schodiště. Kovové dveře a vrata. Stříšky a přístřešky. Svářečské práce.

Kontaktní údaje

E-mail: kovoinvest@kovoinvest.cz
WWW: www.kovoinvest.cz/

Kontaktní osoba

Vítězslav Dzurenko - Jednatel

Mobil: +420 602 773 606
E-mail: dzurenko@kovoinvest.cz

Josef Chovánek

Mobil: +420 724 199 557
E-mail: kovoinvest@kovoinvest.cz
Další firmy v oboru

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.

Milan Fiala

Naší hlavní činností jsou zámečnické práce. Vyrábíme vrata, mříže, ploty, zábradlí a ocelové konstrukce na zakázku. Provádíme svařování nerezu i kovů, řezání, vrtání a soustružení. Věnujeme se rovněž montážím strojů a opravám mechanismů. Zajišťujeme generální opravy tvářecích strojů. Se zámečnickou výrobou máme letité zkušenosti, v této oblasti podnikáme již od roku 2001.