• Detail firmy

DK stavby, s.r.o.

Základní popis

Stavební společnost se zaměřením na komplexní stavby na klíč, zemní práce, stolařství, autodopravu, půjčovny stavební mechanizace a stavebních strojů.

Adresa

Tovární
769 01 Holešov

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29291658
DIČ:  CZ29291658
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby na klíč a rekonstrukce

Nabízíme revitalizace bytových domů, novostavby a rekonstrukce budov občanské vybavenosti, rekonstrukce vodárenských i průmyslových objektů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 331 118
Mobil: +420 608 147 880
Mobil: +420 608 708 086
E-mail: dkstavbysro@seznam.cz
Další firmy v oboru

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.