• Detail firmy

DK mont s.r.o.

Základní popis

Nástrojárna,výroba nástrojů Soustružení,frézování,broušení,elektroerozivní obrábění Dřevo stavební, palivové Obaly dřevěné, palety Dřevěné stavby, mobilní příbytky

Adresa

Mohelnice - Újezd 81
789 85 Mohelnice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26867133
DIČ:  CZ26867133
Rok založení:  2005
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nástrojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 484 400
E-mail: dk-mont@dk-mont.cz
WWW: www.dk-mont.cz

Kontaktní osoba

Ing. Robert Žak - Jednatel

Dušan Doseděl - Jednatel

Radek Doseděl - Jednatel

Mobil: +420 777 670 318
Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.