• Detail firmy

Diviš Roman

Základní popis

Provádíme lakýrnické práce. Nabízíme služby autolakovny a odtahové služby. Používáme lepící prostředky 3M, tmely a plniče MaxMeyer, laky PPG,

Adresa

Na Drahách 559/22
252 19 Rudná

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60512083

Výrobky, činnosti

Lakovna

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 172 255
E-mail: martin@lackdesign.cz
WWW: www.lackdesign.cz

Kontaktní osoba

Roman Diviš - Majitel

Mobil: +420 604 749 057

Martin Pirev

Mobil: +420 604 732 615
Další firmy v oboru

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.