• Detail firmy

Divadelní catering s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme komplexní gastronomický servis pro catering, svatby i firemní akce včetně doprovodných služeb a programu po celé České republice.

Adresa

Roztylské sady 5/1187
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24145351
DIČ:  CZ24145351

Výrobky, činnosti

Gastronomický servis pro catering

Kontaktní údaje

E-mail: info@divadelnicatering.cz
WWW: www.divadelnicatering.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Bergmann

Mobil: +420 737 208 247
E-mail: bergmann@divadelnicatering.cz

Vojtěch Tajovský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Magic catering s.r.o.
Malešovská 1652
190 16 Praha 9 - Újezd nad Lesy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.