• Detail firmy

DITOM Construction s.r.o.

Základní popis

Jsme výrobci regálových systémů. Vyrábíme: paletové regály, policové regály a konzolové regály. Vyrábíme také montované haly a sklady do rozpětí 16-ti metrů. Další náš výrobek jsou kovové palety.

Adresa

Svatý Mikuláš 131
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28383729

Výrobky, činnosti

výrobci policových a konzolových regálů

Kontaktní údaje

Telefon: 327 399 660
E-mail: ditom@ditom.cz
WWW: www.ditom.cz

Kontaktní osoba

David Hynek - Jednatel

Mobil: +420 737 663 245

Tomáš Hynek - Jednatel

Další firmy v oboru

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.