• Detail firmy

Dita Všetečková

Základní popis

Úklidové služby: úklid bytů, taky po řemeslnících, po malování, mytí oken, úklid kanceláří, čištění interiéru automobilů

Adresa

Hradební 713
273 24 Velvary

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45854262

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 717 868
E-mail: vseteckovadita@seznam.cz
WWW: www.uklid-vseteckova.cz

Kontaktní osoba

Dita Všetečková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.